Спадщина Предків (vitaliy_kreslav) wrote,
Спадщина Предків
vitaliy_kreslav

Тибетська книга мертвих. Поради і рекомендації.

Життя починається з першого подиху, а закінчується останнім. У кожній релігії є цілий звід переказів, що описують подорожі після смерті і містять вказівки щодо того, з чим "Там​" стикається людина і як їй здобути свободу. "Тибетська книга мертвих", як і її єгипетський аналог, цінується не тільки за докладні карти духовного світу, а й за пояснення таємниць життя. Ці карти корисні для вмираючих, але ще важливіші для живих, так як допомагають зрозуміти загадки існування. Тіло знає, як народжуватися і вмирати.

У мить смерті, коли припиняється робота нейронів мозку, відкривається портал між вимірами. Завіса між світами на час відкривається, щоб померлий міг перенестися в "Інший" світ. Перш, ніж здійснити перехід, "Душа" повинна провести напружену переоцінку власного життя. Це своєрідний Судний день, хоча саме переживання триває лічені секунди. Через сорок годин після останнього подиху "Портал" закривається. Після цього душі доводиться проходити крізь усі проміжні плани, куди відправляються для очищення ті, хто не вмирав усвідомлено.

Люди повинні помирати вдома, де їх оточує спокійна і знайома обстановка. Люди повинні помирати в тиші. Мирна смерть - найдорогоцінніший подарунок, який можна піднести рідній людині. У цей період загострені всі почуття, особливо слух. Навіть слабкий шум болісно віддається, викликаючи тривогу і сум'яття. Найважчий перехід в житті людина повинна пройти якомога спокійніше.

Коли людина опинилася в передсмертному стані і нічого їй вже не допоможе, бажано припинити будь-яке медикаментозне лікування, за винятком болезаспокійливого, підібраного так, щоб помираючий не мучився, але залишався у свідомості.

Кімната помираючого повинна стати Храмом спокою.

Допоможіть коханій людині позбутися болісного відчуття помилок і заподіяного іншим зла. Пробачити самого себе і зрозуміти, що його повністю пробачило життя. Ви повинні допомогти людині знайти в собі сили і духовну відвагу для Найвеличнішої подорожі. Подорож до якої ми готуємося все своє життя.

Коли людина залагоджує всі свої земні справи, перехід в Потойбіччя дається їй майже без зусиль. Життя завершується процесами перегляду і прощення. Отже, ми самі стаємо для себе обвинувачами, захисниками і суддями. Дуже важливо, щоб сім'я висловила усі слова прощення і любові, які не звучали.

Дивною цілющою силою володіють прості слова "Я тебе люблю ", котрі говорять вмираючому (або навпаки). Сказати їх не завжди легко, але прощення здатне виправити всі помилки минулого.

Не слід чекати, що за кілька годин вдасться зцілити те, що не виходило виправити протягом цілого життя. Найчастіше люди вмирають такими ж, якими і жили.

Перед смертю людина відчуває цілком природний гнів, і його об'єктом можуть стати найближчі люди. Тому, не відгукуйтеся на дратівливість, не сприймайте її на свій рахунок. Якщо помираючий кричить від гніву й роздратування, візьміть його за руку. Залишайтеся непохитним джерелом любові і ласки. Навіть у розпал бурі. У зціленні потребують не тільки живучі. Якщо близька Вам людина опинилася на межі смерті, але не знає про це, неодмінно повідомте їй. Краще сказати про все відверто - м'яко і співчутливо. Рано чи пізно людина все одно здогадається. Ваша відвертість покаже що вона може покладатися на вас і ніхто не буде приховувати правду.

Ймовірно, найбільш важливим етапом Обряду Смерті є вміння близьких і дорогих людей, дозволити людині померти. Нехай вона зрозуміє, що їй не варто турбуватися про тих, хто продовжує жити. Не отримавши дозволу, можна довгі місяці чіплятися за життя, відчуваючи незрозумілі страждання, завдаючи чимало мук домашнім. Дозвіл повинен виходити від найближчих людей, навіть якщо це старий друг, а не член родини.

Наближення смерті приносить потужні прозріння. Одним з них стає розуміння того, що наше життя могло бути іншим і ми могли більш відверто проявити свою любов і прощати себе та інших.


Посмертя - стан людської душі між смертю фізичного тіла і (якщо є така необхідність) новим втіленням. Після розвтілення людина перебуває у Тонкому плані доти, поки Закон Карми не призве її до нової інкарнації. Тривалість такого стану залежить від безлічі факторів, і насамперед, природно, від особистої Карми покійного, тісно пов'язаної з кармою груповою - в першу чергу з тією системою інкарнаційного кругообігу, котру кожен егрегор створює усередині себе. Вона включає в себе спеціальні простори посмертя розташовані на різних рівнях щільності, куди потрапляють душі померлих, і організацію маршрутів їх руху - залежно не тільки від факту наявності відхилень ("гріхів"), але і від їх щільності і якості.

Можна умовно виділити три види посмертя - висхідне, "звичайне" (горизонтальне) і спадне. У християнській міфології їм відповідають Рай, Чистилище і Пекло, їх аналоги (хоча часом і дуже відрізняються за формою) є практично у всіх релігійних системах.

Проміжки між інкарнаціями в первинних етнічних егрегорах були, як правило, невеликі, людина могла втілитися у своєму ж роду-племені через 2-3 покоління. В егрегорах більш крупніших, з розгалуженою системою кармічних зв'язків і великим різноманіттям можливостей посмертного існування, тривалість перебування "у світі іншому" могла досягати 300-500 років. При підйомі душі у "вищі сфери", або, навпаки, при глибоких падіннях, цей проміжок буває істотно більшим, до декількох тисяч років. Сучасна людина може перевтілитися практично негайно, її середня тривалість "потойбічного життя" -  від 20 до 50 років, хоча розкид значень дуже великий, і є душі, котрі з різних причин інкарнуються дуже рідко. Душа, яка повністю вичерпала свою Карму фізичного плану і не потребує більше втілень, покидає і простір звичайного людського посмертя (за винятком тих випадків, коли вона залишається там на Служінні), і піднімається в більш високі сфери.

dusha01_b

Tags: душа, життя, карма, книга мертвих, людина, посмертя, таємниці
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments